.

.

Икона во. Висока Меур Тип Купола Светларник За Sl2424S, Чад

Икона во. Висока Меур Тип Купола Светларник За Sl2424S, Чад

DEN 6569.12

Износот
Това е достапна

Карактеристики5 во. Висока Меур Тип Купола Светларник За Sl2424 S. Издржлив, Отпорен На Удари Поликарбонат. Новиот светларник може да вдахне нов живот во секој Р. в.со обезбедување на ажуриран изглед кој е и паметен и привлечен. Внесете го вашиот простор за живеење со убавината и топлината на природната светлина. Спецификации Боја : Чад. Должина На Прирабница : 28 Инчи. Прирабница Ширина : 28 Инчи. Должина На Отворање : 24 Инчи. Ширина На Отворање : 24 Инчи. Купола Тип : Меур. Форма : Правоаголна. Боја : Чад. Материјал : Поликарбонат. Земја На Потекло : Канада. ШКУ : КСАО615099.

За стоката

Слична стока во категоријата