.

.

Обичниот Моден Ретро Печатен Лесен Кардиган Со Јакна Со Средна Должина На SENDKEELWomen

Обичниот Моден Ретро Печатен Лесен Кардиган Со Јакна Со Средна Должина На SENDKEELWomen

DEN 47.84

Износот
Това е достапна

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 74cm/29.13"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 75cm/29.53"Големина : L Биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 50см/19.69" должина : 76см/29.92"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" ракав : 51см/20.08" должина : 77см/30.31"големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 52см/20.47" должина : 78см/30.71"големина : хххл Биста : 124см/48.82" рамо : 47см/18.50" ракав : 53см/20.87" должина : 79см/31.10"големина : Ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 48см/18.90" ракав : 54см/21.26" должина : 80см/31.50"големина : хххххл биста : 136см/53.54" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 55см/21.65" должина : 81см/31.89"4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултацијасезона : umn, Пролет Описдебелина : Стандарден Стил : слободно време1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.Должина на ракавот : Долг Ракавгендер : Женкакако да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете 2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немојте3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци содржина на пакетот : 1 парче женски кардиганфит : Одговара на големината прилика : дневно, секојдневно, спортско добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. Носејќи го овој лесен кардиган секојдневно станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година.

За стоката

Слична стока во категоријата