.

.

Тобчонп Женско Ново Копче Вратот Мода Печатење Долги Ракави Маица Тенок Врв Обични Врвови Темно Сина XXL

Тобчонп Женско Ново Копче Вратот Мода Печатење Долги Ракави Маица Тенок Врв Обични Врвови Темно Сина XXL

DEN 331.04

Износот
Това е достапна

Женско Ново Копче Вратот Мода Печатење Маица Со Долги Ракави Тенок Врв Обични Врвовкарактеристики : Материјал : Лесна, ултра мека и руно ткаенина може да ве стопли цел ден, но останете кул Пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Врвови Size USBust Sleeve Length S494cm/37.01"58cm/22.83"66cm/25.98"M1098cm/38.58"59cm/23.23"67cm/26.38"L16104cm/40.94"60cm/23.62"68cm/26.77"XL22110cm/43.31"61cm/24.02"69cm/27.17"XXL28116cm/45.67"62cm/24.41"70cm/27.56"XXXL34122cm/48.03"63cm/24.80"71cm/27.95" Size : SUS : 4 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 10 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 67cm/26.38"Size : LUS : 16 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 68cm/26.77"Size : XLUS : 22 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 28 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLUS : 34 Bust : 122cm/48.03"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 71cm/27.95" ● ЗАБЕЛЕШКА дека Големината е На Сликата, Грашок внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини за да ја одредите Вистинската Големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата