.

.

Bazyrey Женски Ракави Врвови Женски V-Вратот Полка Точка Блуза Повик Полка Тенџере Долго - Д Кошула Врвот Жолта 2XL

Bazyrey Женски Ракави Врвови Женски V-Вратот Полка Точка Блуза Повик Полка Тенџере Долго - Д Кошула Врвот Жолта 2XL

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Жени 3/4 Ракав Врвови Женски V-Вратот Полка Точка Блуза Повик Полка Тенџере Долго-Д Кошула Врвот. Пол : Жени Жена,Дами,Дама, Женскиматеријал : Полиестерска Должина На Ракавот : 3/4 Ракав Стил На Ракав : 3/4 Стил На Ракав : V-Шема На Вратот : Дебелина На Точката : Лесен Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Стил На Подготвеност,Бохо Стил, Работа. Сезона : Зимска Пригода : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материја : овој летен секојдневен врв е изработен од Полиестер,ултра мек и удобен.Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!. Дизајн : 3/4 Ракав, V-Вратот, Полка Точка, Блуза, Секојдневен, додава допир на елеганција,обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.Можете лесно да го напикате дното на горниот дел во панталоните, што ќе направи да изгледате пообично и Помодерно. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

За стоката

Слична стока во категоријата