.

.

Женски Плус Големина Летни Врвови Женски Врвови V Копче За Вратот Мода Еднобоен Џеб Со Кратки Ракави Лабава Маица Сина

Женски Плус Големина Летни Врвови Женски Врвови V Копче За Вратот Мода Еднобоен Џеб Со Кратки Ракави Лабава Маица Сина

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 95см/37.40" РАМО : 39см/15.35" ракав : 21см/8.27" Должина : 64см/25.20" . Големина : М Биста : 101см/39,76" Рамо : 40,5 см/15,94 "Ракав : 21,5 см/8,46 " Должина : 65,5 см/25,79". Големина : L Биста : 107cm/42.13 "Рамо : 42cm/16.54 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 67cm/26.38" . Големина : XL Биста : 113cm/44.49" Рамо : 43.5 cm/17.13 "Ракав : 22.5 cm/8.86 " Должина : 68.5 cm/26.97". Големина : XXL Биста : 119cm/46.85" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 70cm/27.56"Женски Врвови V Копче За Вратот Мода Еднобоен Џеб Со Кратки Ракави Лабава Маица Карактеристики : оваа кошула за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патување, забави, КОНЦЕРТ, Спорт, кафуле, теретана итн. подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, тие навистина ќе ги сакаат. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара.Блиско, но удобно вклопување Со лесно движењеженската Маица е едноставна, но покажете го вашиот шарм, ќе ги сакате.Лесно женска симпатична кошула. На пример шорцеви, долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми итн. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Маица за пролет, лето, aut и зима.1 компјутер врвен Материјал : тоа е дише лесна, пријателска за кожата, лабава, еластична, мека удобна ткаенина, за жени, дами. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, да изгледате личност!. Перење : материјалот што може да се пере Во Машина го прави брз и лесен за чистење, така што можете да ги носите омилените Врвови повторно и повторно. Пролет/лето/aut/зима, натпревар, многу кул за носење, нов изглед. брзо и лесно се облекува и оди со стил. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор.

За стоката

Слична стока во категоријата