.

.

Ниуер Дами Чипка Ракав V Вратот Блузи Кошули Леопард Спојување Повик Лабава Удобни Маици Маици За Жени

Ниуер Дами Чипка Ракав V Вратот Блузи Кошули Леопард Спојување Повик Лабава Удобни Маици Маици За Жени

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Обични Блуза Краток Ракав Пуловер Врвови. Тип На Шема : Леопард Печатење,Чипка, Јазол. Боја : Црно-Зелена, Кафеава, Сива, Црна(По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Деколте : V Вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Симпатичната кошула за жени е составена од полиестер и памук, ќе биде многу лесна, мека и дише. 2. Елегантна блуза за жени функција со моден леопард печатење, чипка, краток ракав со јазол полите, v вратот, пресврт полите кошула. 3. Секојдневна и елегантна стилска блуза, основни, но ласкави врвови, костум за датум, работа, канцеларија, бизнис, забава, одмор или секојдневна облека. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Женски Кошули Со Кратки Ракави Маици, Женски Кошули, Обични Лабави Врвови,Блузи За Спојување Чипка Со Кратки Ракави, Женски Маици За Спојување Леопард. Карактеристики : Краток ракав, v вратот, леопард печатење,чипка, јазол,лесни, основни обични кошули. Боја : Црно-Зелена, Кафеава, Сива,Црна, Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL. оваа кошула блуза може лесно да се совпадне со фармерки, слаби хеланки или шорцеви. Повод : секојдневен, дневен, одмор и забава. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

За стоката

Слична стока во категоријата