.

.

Лас Вегас Девојки Патување Девојки Викенд Појавување На Пријатели БФФ Маица

Лас Вегас Девојки Патување Девојки Викенд Појавување На Пријатели БФФ Маица

DEN 112.00

Износот
Това е достапна

Воведување на нашите стилски И удобни женски стандардни Маици со кратки ракави со уникатна графика отпечатена на предната страна. Овие разноврсни Маици може да се носат за секојдневна употреба, лежење дома, патување или дури и за фитнес активности.Нашите Маици се дизајнирани со мека и удобна текстура, со мало истегнување што се движи со вас за ласкаво вклопување. Чистиот и едноставен дизајн е и практичен и модерен, што го олеснува спарувањето со секоја облека. Нашите Маици се направени со висококвалитетни материјали кои се долготрајни и нема да се намалат по миењето.Наменети за жени кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно, нашите Маици се совршени за секоја пригода. Без разлика дали трчате задачи, ручате со пријателите или вежбате во теретана, Овие Маици се одличен избор.За оние кои бараат летни блузи, нашите женски Маици се совршен избор. Со низа графики за избор, ќе изгледате одлично додека се ладите во тие жешки летни денови. Нашите графички маици за жени се одлични и за оние кои сакаат да додадат малку личност во својата гардероба. Без разлика дали сте во класична карпа, поп култура или нешто помеѓу, ние ве покривме.Нашите женски Маици се достапни во различни големини, што ги прави погодни за жени од сите форми и големини. Без разлика дали претпочитате кошули со кратки ракави или слатки врвови, нашите Маици сигурно ќе одговараат на вашите needs.In резиме, нашите женски стандардни Маици Со кратки ракави со уникатна графика отпечатена на предната страна се совршени за секоја жена која бара удобна и стилска Маица. Со низа големини и графики за избор, имаме нешто за секого. Па, зошто да не се почестите денес и да додадете една од нашите Маици во вашата гардероба? 1. ●Материјални Композиции●Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 2. ●Фина Работа●Повлечете го затворачот, тркалезниот врат, кратките ракави, Лесните, Уредните Шевови, Ракавот со Двојна игла и долниот раб. Изработени од супер мека и ладна ткаенина. 3.①Прилики без разлика дали се облекувате за ноќно излегување или лежите дома, нашите графички маици се совршени за секоја пригода. Одлични се и за вежбање и патување, со нивниот удобен и дише дизајн. 4.①Метод На перење И Предупредување Перење Во Машина, не сушете се, Избегнувајте белило и долго натопување. 5.●Уникатен Графички Дизајн● : во нашата продавница има стотици модели за печатење. Без разлика дали сте енергична, нежна, бунтовничка, Интровертна или екстровертна личност, дојдете и најдете своја боја во нашата продавница. Ти си тоа што го носиш.

За стоката

Слична стока во категоријата