.

.

Loyisvidion Женски Кошули Дозвола Женски Повик Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Враќање Виолетова 8

Loyisvidion Женски Кошули Дозвола Женски Повик Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Враќање Виолетова

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Памук и спандекс. дише и удобно.❥ Карактеристики : дупка круг вратот краток стил❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршено За Лето. Оваа Кошула нуди привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.❥Погоден за Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Пролет, Лето, Aut,Зима информации За Производот : Пол : Должина На Жената : обичен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 72cm/28.35" Женски Кошули Дозвола Женски Повик Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Враќање. Женски Летни Врвови Дозвола Под 5 5. Жените Плус Големина Врвови Дозвола Под 5 5. Враќање И Дозвола Женска Облека 5 5. Плус Големина Жените Облека Дозвола 5 5.00 .

За стоката

Слична стока во категоријата