.

.

Гилдан Женски Процент Памук Краток Ракав V-Вратот Маица-5V00L

Гилдан Женски Процент Памук Краток Ракав V-Вратот Маица-5V00L

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

5,3-унца 100 Проценти памук-90/10 памук/поли (Спортско Сиво) - Залепен врат и раменици-Митриран 1/2-Инчен в-Врат Јака-Странично зашиени со заострени ракави Со капаче Гилдан женски 100 Проценти Памучен Краток Ракав В-Маица За Вратот-5В00Л.

За стоката

Слична стока во категоријата