.

.

Јсккт Женска Камизола Со Висок Врат Летна Маица Без Ракави Туника Кошула

Јсккт Женска Камизола Со Висок Врат Летна Маица Без Ракави Туника Кошула

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! !. Тип На Производ : Резервоарот Врвот. Пол : Женски. Тип на шема : Симпатична печатење. Материјал : Полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Боја : Каки, Црвена, Армиска Зелена, Црна,Розова,Сива,Вино Црвена,Сина, Бела. Црно-Зелена, Виолетова,Кафеава,Темно Сива,Небесно Сина,Виолетова Црвена,Кафе,Зелена Трева,Портокалова,Чај,Гола Розова,Темносина,Цијан,Светло Виолетова, Жолта. Пакетот вклучува : . 1* Резервоарот Врвот. Забелешка : . 1 : Забелешка : ве Молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите. 2 : Сите големини Се Азиски големини, А не американски/Европски големини, ќе има 1-2 големини помали. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате се потполно исти со вистинските бои на производот. 4 : се препорачува рачно перење/машина во ладна вода. Не е суво чисто, не се суши, не белило. Камизола. Туника Кошула. Висок Врат.

За стоката

Слична стока во категоријата