.

.

Женски Дуксер Со Пруги, Преголем Врат На Екипажот Пуловер Со Долги Ракави Маица Улична Облека ЗА Жени, С М Л ХЛ

Женски Дуксер Со Пруги, Преголем Врат На Екипажот Пуловер Со Долги Ракави Маица Улична Облека ЗА Жени, С М Л ХЛ

DEN 243.04

Износот
Това е достапна

Женски Дуксер со Пруги, Преголем Врат На Екипажот Пуловер Со Долги Ракави Маица Улична Облека за Жени. Дали сакате да се истакнете во секојдневниот живот? . Овој секојдневен дуксер ќе ви помогне да станете модерни и шармантни. Поклопете го со тексас шорцеви и мартин чизми за да ја покажете вашата фигура. Со секојдневни панталони и патики, ќе изгледате помлади и ќе се чувствувате слободни и опуштени. Меките материјали ќе ве направат поудобни. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Црна Бела. Шема : Лента. Стил : Секојдневен. Јака : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Долго. Големина : С/М/Л/ХЛ. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Дуксер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : врвовите се изработени од полиестерска ткаенина, лесни и меки, дише и мазни, удобни и погодни за кожата,. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : кошула за скокач со долги ракави со вратот на екипажот, капка рамо, лабави врвови за пуловер, секојдневен и модерен дуксер. ВОДИЧ ЗА НОСЕЊЕ : Нашиот секојдневен дуксер е одличен за да одговара со фармерки, хулахопки, хеланки, панталони со моливи, панталони со широки нозе, здолништа итн. ПРИЛИКИ : овој пуловер се вклопува за пролет, aut, одмор, секојдневен живот, шопинг, состаноци, патувања за одмор, собирање пријатели итн. ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL за жени со различни форми и фигури. Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, слободно прашајте не.

За стоката

Слична стока во категоријата