.

.

Време и вистинска графичка маица

Време и вистинска графичка маица

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

До вашиот обичен изглед со времето и светлиот графички мета на Тру. Мека, удобна и ох толку симпатична! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Графички или везен фронт. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со кратки ракави за жени од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата