.

.

Инктастичен Одмор Јадете Спиење Патување Повторете Ја Женската Маица

Инктастичен Одмор Јадете Спиење Патување Повторете Ја Женската Маица

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Патувачкиот дизајн има потресена порака за стил за планинар, кампер Или авионски патник Изработена од памук Во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека со ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Инктастичен Одмор Јадете Спиење Патување Повторете Ја Женската Маица За Возрасни Женска Црна ХХЛ. Смешни цитат за патниците кои уживаат во авионски патувања, викенд одмори, пешачење, пешачење, крос-кантри авантури и рака чаир патување покажува вели јадат спиење патување повтори. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. кампување авантура крстарење крстарење облека маици возрасни дами hws.

За стоката

Слична стока во категоријата