.

.

Антисоцијален Љубител На Кучиња Сопственик На Кученца За Миленичиња Женска Маица Дами Теи Бриско Брендови 3Х

Антисоцијален Љубител На Кучиња Сопственик На Кученца За Миленичиња Женска Маица Дами Теи Бриско Брендови 3Х

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Останете удобни цел ден во стандардна женска маичка за жени. Чувствувајте се удобно и известете го светот дека знаете дека кучињата се шепа-некои. Одлично за секојдневно носење. Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 27,25 "х 29". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

За стоката

Слична стока во категоријата