.

.

Fvwitlyh Канцеларија Маици Плус Големина Маица За Жени Долги Ракави Раглан Блузи Маици Боја Блок Врвот Леопард Карирани Печати

Fvwitlyh Канцеларија Маици Плус Големина Маица За Жени Долги Ракави Раглан Блузи Маици Боја Блок Врвот Леопард Карирани Печати

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Свилени Маици Женски Женски Долги Ракави Вратот На Екипажот Смешен Скелет Печатени Тенок Фит Топ Маица V Вратот Мета Графичаи-перење И перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : топ блуза од 1 ПАРЧЕ за Жени Врвови Со Долги Ракави, Секојдневни, Спортски, Паѓаат и Изгледаат Одлично Со Фармерки Или Хеланки,Погодни за Сите Прилики,секојдневни Секојдневни,работни, патувања Итн. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Ова е Најдобриот Подарок За Одмор За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне.

За стоката

Слична стока во категоријата