.

.

Слатки Врвови Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Сончоглед Печатење Маица Со Кратки Ракави Врвот Виолетова С

Слатки Врвови Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Сончоглед Печатење Маица Со Кратки Ракави Врвот Виолетова

DEN 300.64

Износот
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Сончоглед Печатење Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : секојдневен, лабава должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S96cm/37.80"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L104cm/40.94"43cm/16.93"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL108cm/42.52"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL114cm/44.88"48cm/18.90"20cm/7.87"71cm/27.95" Size : SBust : 96cm/37.80"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 65cm/25.59"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 69cm/27.17"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 71cm/27.95" Табела Со Големини : материјалот е еластичен,мек и удобен. Краток Ракав и О-Врат,Не Наредени,Секојдневен Стил,Лабав Врв за печатење. Можете да се потпрете на овој врв во секое време кога ќе треба да изгледате и да се чувствувате фаб!!Природно е, боите се совршени!. Костум за секојдневно, излегување, забава,работа, секојдневна облека.Одлично За Fall, Лето и Пролет. Специјален подарок за мајка,ќерка,девојки или wife.It е исто така совршен блузи за бремени жени.

За стоката

Слична стока во категоријата