.

.

Тато Тато Тато Брух Родител Татковци Ден Гроздобер Татко Смешна Маица

Тато Тато Тато Брух Родител Татковци Ден Гроздобер Татко Смешна Маица

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Воведување на нашата женска стандардна маица со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање. Овој разноврсен врв има уникатен и модерен графички дизајн на градите, што го прави задолжителен додаток на секоја гардероба. Ткаенината е мека на допир, со мало истегнување за удобност и одлично вклопување што им ласка на сите типови на тело.Нашата маица е удобна и стилска, што ја прави совршен избор за многу прилики. Едноставниот, но практичен дизајн го прави одлична опција за секојдневна облека, но може да се облече и за ноќно излегување. Ткаенината е издржлива и долготрајна, така што можете да ја носите сезона по сезона без да се грижите за собирање или избледување.Оваа маица е лесна за нега и може да се пере во машина или рачно да се мие. Избегнувајте долгорочно натопување и не избелувајте и не користете топла вода над 45 °C. Направете го главен во вашата гардероба; маичката совршено се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Без разлика дали барате удобна кошула за носење дома или стилски врв за ноќно излегување, оваа маица ве има covered.In резиме, нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди совршена комбинација на удобност, стил и практичност. Со својот модерен графички дизајн, мека ткаенина и одлично вклопување, тој е разноврсен избор за секоја пригода. 1. Графички Дизајн : Издвоите во стил со нашите женски врвови кој уникатен и око-фаќање на графика. 2. Мека и Удобна : Уживајте во целодневната удобност со нашата мека и еластична ткаенина, совршена за секојдневно носење, дома, патувања и фитнес активности. 3. Разновидни и Стилски : нашите женски маици доаѓаат во ласкаво и разноврсно вклопување, лесни за носење и спарување со вашите омилени фармерки, шорцеви или здолништа. 4. Издржливи и Долготрајни : Изработени со висококвалитетни материјали, нашите кошули со кратки ракави за жени се дизајнирани да траат, отпорни на намалување и абење. 5. Лесна Нега и Одржување : Едноставно измијте со рака или машина, избегнувајте предолго натопување и не избелувајте. Чувајте ја температурата на перење под 45 €C За Одлични резултати.

За стоката

Слична стока во категоријата