.

.

Капрезе Дрво Печатени Пуловер Букви Печатени Врвови За Жени Топло Ребрести Дуксер Божиќна Маица За Вратот На Екипажот Пинк С

Капрезе Дрво Печатени Пуловер Букви Печатени Врвови За Жени Топло Ребрести Дуксер Божиќна Маица За Вратот На Екипажот Пинк С

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Божиќен Принтбој : Бела, Жолта, Розова, Сива, Сина, Кафеава (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерско Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Долга Должина На Ракавот : Должина на колковите Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Меки врвови со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер Со Крпеница, Обични Врвови Во Боја, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер на Вратот на Екипажот. Материјал-70% Памук 30% Полиестер. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Блок Во Боја, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

За стоката

Слична стока во категоријата