.

.

Pullover со кратки ракави на Terra & Sky Relected Fit Moirt Pul-Mirt

Pullover со кратки ракави на Terra & Sky Relected Fit Moirt Pul-Mirt

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Запуштете се во врвната мекост на стајлингот на Terra Pullover. Кратки ракави со ребрести вметнување на рамената. Директно полите. Супер-меки плетења со хаци. 48% Рејон/28% полиестер/20% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина Супер-мека маица од Terra & Sky.

За стоката

Слична стока во категоријата