.

.

Летна Заштеда На Дозвола Маица Миархб Дами Гроздобер Цвет Печатење Краток Ракав V Вратот Зелена XXXL

Летна Заштеда На Дозвола Маица Миархб Дами Гроздобер Цвет Печатење Краток Ракав V Вратот Зелена XXXL

DEN 299.04

Износот
Това е достапна

Женско Ново Копче V-Вратот Моден Печатење Краток Ракав Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвови Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"41cm/16.14"19cm/7.48"76cm/29.92"M106cm/41.73"42cm/16.54"20cm/7.87"77cm/30.31"L112cm/44.09"43cm/16.93"21cm/8.27"78cm/30.71"XL118cm/46.46"44cm/17.32"22cm/8.66"79cm/31.10"XXL124cm/48.82"45cm/17.72"23cm/9.06"80cm/31.50"XXXL130cm/51.18"46cm/18.11"24cm/9.45"81cm/31.89"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

За стоката

Слична стока во категоријата