.

.

Жените Блузи Лето Мода Краток Ракав Еднобојни Повик Надвор Рамо Краток Ракав Патент Маица Туника Блузи

Жените Блузи Лето Мода Краток Ракав Еднобојни Повик Надвор Рамо Краток Ракав Патент Маица Туника Блузи

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Должина : 62см/24.41" Ракав : 18см/7.09" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 63см/24.80" Ракав : 19см/7.48" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 92см/36.22" должина : 64СМ/25.20" ракав : 20см/7.87" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 96см/37.80" ДОЛЖИНА : 65СМ/25.59" ракав : 21см/8.27" големина : ххл сад : 12 Еу : 42 биста : 100см/39.37" ДОЛЖИНА : 66см/25.98" ракав : 22см/8.66" Маици кошули за жени графички гроздобер плус. Женски Врвови Облечени Повик Дозвола. Женски Маици Графички Гроздобер Христијанин. Женски Трендовски Есенски Врвови 2023 Година.

За стоката

Слична стока во категоријата