.

.

Авамо Жени Мода V Вратот Ками Туника Обични Маици Дами Сјае Вакт Пуловер

Авамо Жени Мода V Вратот Ками Туника Обични Маици Дами Сјае Вакт Пуловер

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Печатена Блуза, Обичен V Резервоар За Врат Тип На Шема : Контрастна Боја/Цветно Печатена/Градиент Боја : како што е прикажана сликата (Опционално)Големина : S, M, L, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерл Должина : Должина На Колковите Деколте : V Должина На Вратот : Сезона Без ракави : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој врат На Резервоарот Е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со еднобојно тело и џебови со леопард за див допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-Полиестер. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Секси В Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Блинг Маица, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни За Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави И Модерни.

За стоката

Слична стока во категоријата