.

.

Време и време женски тоничен туничен сад за време

Време и време женски тоничен туничен сад за време

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Времето и Tru женски кратки ракави vneck tunic tunic е најдоброто дневно носење. Удобно е соодветно за движење и го одржува вашиот изглед свеж и на точка. Едноставно, меко и подготвено за преземање на денот. Ново мора да се има основно. Вклучува 2-пакети : два врвови на вратот, опуштено, удобно вклопување, V-вратот ;. Стајлинг на пуловер, подолга должина ,. 93% Рејон/7% Спандекс ,. Машината што може да се мие ,. Увезени, изработени од Индонезија ,. Moirенска маица со тонична маичка од време и Tru . женска маица за тунична врата од В-врат од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата