.

.

Шампион Жените V-Вратот Краток Ракав Маици

Шампион Жените V-Вратот Краток Ракав Маици

DEN 527.36

Износот
Това е достапна

Шампион Жените Од Суштинско Значење Двојно Сува V - Вратот Мета Фитили влага далеку од телото и помага во контрола на влага акумулација. Ознака слободен со Само-ткаенина V-вратот јака и вратот лента. 2 - игла полите ракави и дното. 100% Полиестерски Рамен Дрес. Л.Хајлајтер Жолта. Жени. Шампион. В-Вратот. Краток Ракав.

За стоката

Слична стока во категоријата