.

.

Зунфео Женски Врвови Клиренс-Обичен Гроздобер Памучен Ленен Ракав Нови Маици За Пристигнување Виолетова Л

Зунфео Женски Врвови Клиренс-Обичен Гроздобер Памучен Ленен Ракав Нови Маици За Пристигнување Виолетова Л

DEN 159.84

Износот
Това е достапна

Зунфео Женски Врвови Клиренс-Обичен Гроздобер Памучен Лен 3/4 Ракав Нови Маици За Пристигнување Виолетова Л [Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Женски Дами Мода Исечени Ракави Цврст О-Вратот Памук Лабава Кошула Блуза Врвни Карактеристики : 1.Карактеристики : Долг Ракав, Основен, V-Врат, Секојдневна Исечена Кошула 2.Материјал : Полиестер. Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3.Едноставна, Основна Врвна Блуза, Совршена За теретана,Вежбање ,Јога,облека Дали, Секојдневна облека 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Јака : О-Врат Стил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Си. женски летни врвови 2023 година. плус големина врвови за жени. блузи за жени 2023 година. секси врвови за жени. женски врвови облечени секојдневен. слатки врвови за жени.

За стоката

Слична стока во категоријата