.

.

Шампион Женска Класична Маичка Со Кратки Ракави

Шампион Женска Класична Маичка Со Кратки Ракави

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Маичката во која ќе сакате да живеете. Оваа Маичка е задолжителна за целата сезона. Составен е од 60% Памук, 40% Полиестер за најдобра удобност и ќе ви помогне да го држите студот подалеку, за да бидете топли. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои, Внатре Кон Надвор Доколку Е Украсено, Користете Само Нехлор Кога Е Потребно, Исушете Го Сувото Ниско Ниво, Изладете Го Железото Доколку Е Потребно, Не Пеглајте Ја Декорацијата. Помек 4,5 мл. прстен откачи памучна мешавина се чувствува одлично против кожата. Класично вклопување и тивко скроено низ телото. Поставување, бебе ребрести вратот на екипажот со мека назад вратот лента. Поставени ракави и рабови на рамената за подобро вклопување. Изработен е од Американски Одгледуван памук.

За стоката

Слична стока во категоријата