.

.

Гупги Женски Дизајн На Патент Ребрести Секојдневни Врвови На Култури Стилски Маички

Гупги Женски Дизајн На Патент Ребрести Секојдневни Врвови На Култури Стилски Маички

DEN 343.84

Износот
Това е достапна

Женски Капут Aut Елегантен Секси Плетен Цврст Двоен Патент Краток Тенок Капут Ветробранска Женска Облека Мујер Чакета Фем Вестехело! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : материјал од Полиестерско Руно боја : Како што е прикажано на сликата големина : С,М,Л, ХЛ овој врв со патент напред може да се совпадне со хеланки или шорцеви, здолништа, фармерки и високи потпетици во секојдневниот живот,ве прави модни, убави и секси. Тенок фит обична боја маица врвот со дизајн со патент, треба да ја прилагодите на повлекување надолу или нагоре со студеното и топло време. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате. Материјал : Полиестер и Спандекс, мек и дише. Карактеристики : Патент напред, длабок v врат, долг ракав, еднобојна, мека еластична ребро плетена маичка. Совршен за секојдневниот живот, клуб, забава, работа, плажа, канцеларија, датум и одмор, секојдневна облека, улица, плажа. Погоден за пролет и рана fall.

За стоката

Слична стока во категоријата