.

.

Аутизам Периодични Елементи На Табелата Правопис Женска Трендовска Графичка Летна Маичка Кошула

Аутизам Периодични Елементи На Табелата Правопис Женска Трендовска Графичка Летна Маичка Кошула

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Воведување на нашиот најнов додаток на линијата за женска облека-стандардната Маица со кратки ракави! Идеален за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес ентузијасти. Шик и едноставни дизајни ќе ја покажат вашата понизност и личности во исто време. Не дозволувајте здодевните денови да ја запалат вашата светла точка и ќе бидете под центарот на вниманието ако сте во Нашата Маица. Одликувајќи се со уникатна, стилска графика напред, Оваа Маица е изработена од мека, удобна ткаенина која е малку растеглива, што ја прави лесна за сите типови на тело. Сепак, препорачуваме да избегнувате белење и натопување подолг временски период, и миење на температури не повеќе од 45 °C со благ детергент. Со нашата Маица можностите се бесконечни. Од лежење дома до извршување задачи или средба со пријатели за кафе, сето тоа можете да го направите со стил. Оваа кошула може да биде поврзана со речиси се, од шорцеви до фармерки, здолништа до хеланки, што ја прави задолжителен предмет во секоја женска гардероба за моден напаѓач. Без разлика дали барате совршен летен врв или симпатична графичка маичка, нашите женски Маици ви нудат удобна, но сепак стилска опција која нема да ве изневери. Купувајте сега и додајте разновидност во вашата гардероба со овие шик, минималистички Маици. 1.●Материјал Погоден за кожата Е Растеглив, Мек и Лесен, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. 2.●Нега/машина за перење, не сушете се, Избегнувајте белило и натопување во должина. 3.①Дизајни, класични Маици Со Врат/Тркалезен Врат, кратки ракави,уредни шевови, Лесни, Ракави Со Двојна игла и долниот раб 4.€Натпревар} Овие Модни Маици со многу слатки бои и графики за вас избираат. Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони, Нозе, Слаби панталони. 5.①Прилика е Погодна За Секојдневно Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/Улица/ Забава/ Отворено / Клуб За Носење. Мора да имате во Вашата Гардероба.

За стоката

Слична стока во категоријата