.

.

Лабава И Удобна Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Цветни Печатени Графички Лабава Маица Блузи Женски Нов Пејзаж Цвет Печатени

Лабава И Удобна Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Цветни Печатени Графички Лабава Маица Блузи Женски Нов Пејзаж Цвет Печатени

DEN 250.40

Износот
Това е достапна

Овој лабав и удобен женски моден секојдневен маица е направен од полиестер,дизајн со цветни печати и кратки ракави.неговиот лабав крој може да одговара за сите секојдневни прилики. Име на ткаенина : имитација на памук. Главната ткаенина состав : полиестер. Категорија на производи : врвови. стил : Маица. Применлив пол : женски. Главна содржина на ткаенина : 85%. Шема : цветни печати.

За стоката

Слична стока во категоријата