.

.

Аквагард Женска Фина Маичка Со Подолга Должина Маица-Пакет

Аквагард Женска Фина Маичка Со Подолга Должина Маица-Пакет

DEN 447.84

Износот
Това е достапна

Заокружете го вашиот изглед со овие класични маици за вратот на екипажот на јуниорите. Одликувајќи се со малку подолга должина за да одговара на вашето тело, лесно можете да бидете во чекор со денешниот стил. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.

За стоката

Слична стока во категоријата