.

.

Блузи За Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Печатена Летна Маица Со Туника

Блузи За Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Печатена Летна Маица Со Туника

DEN 360.00

Износот
Това е достапна

Женски Обични Врвови Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Печатена Летна Маица Туника Топдисциплина1. Специјален дизајн Со Кружен Врат2. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни на забавите3. Погоден за забава, спорт, шопинг, отворено 4. Многу е погоден за празнично облекување,ќе ви се допадне и ќе станете фокус на секојдневието!5.Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте/исушете со ладна водапроизвод информации пол : Женскиприлика : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Тесна Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483497cm/38.19"45cm/17.72"19cm/7.48"69cm/27.17"M61036102cm/40.16"46cm/18.11"20cm/7.87"70cm/27.56"L81238107cm/42.13"47cm/18.50"21cm/8.27"71cm/27.95"XL101440112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XXL121642117cm/46.06"49cm/19.29"23cm/9.06"73cm/28.74" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 97cm/38.19"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 69cm/27.17"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 70cm/27.56"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 107cm/42.13"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 71cm/27.95"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 72cm/28.35"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 117cm/46.06"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см/38.19" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 19см/7.48" Должина : 69см/27.17"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70СМ/27.56"Големина : л ус : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 107см/42.13" € материјал € висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, ШТО ЌЕ ВИ ДОНЕСЕ УДОБНО ИСКУСТВО СО ОБЛЕКУВАЊЕ. ●Промоција● rmxei сега обезбедува промоција Пролет-лето. Можете да заштедите 5% секој кога купувате 2 или повеќе, 10% секој кога купувате 4 или повеќе, 15% секој кога купувате 23468 или повеќе. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. поставата. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата За Клиенти на Рмксеи. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 23484 часа. затворање. ●Повод одговараше добро со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека.

За стоката

Слична стока во категоријата