.

.

Гилдан Женски Перформанси Маица 5-Пакет

Гилдан Женски Перформанси Маица 5-Пакет

DEN 607.84

Износот
Това е достапна

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; својства на фитил; антимикробни својства; двоен игла обложени 1/2 ракави и долниот раб; ребро плете 5/8 јака (без врвен бод); странично со заострено вклопување; Гилдан Женска Изведба Маица 5 Пакет. Перформанси Маица. 5-Пакет. Женска Маица. Гилдан Маица.

За стоката

Слична стока во категоријата