.

.

Рапала Рамен Рап Миноу Риболов Наведуваш 1 8 1 4оз Сребрена Сина

Рапала Рамен Рап Миноу Риболов Наведуваш 1 8 1 4оз Сребрена Сина

DEN 208.64

Износот
Това е достапна

Обезбедете голем улов Со Рамниот Рап 8 Сребрена Сина што е направена Од Балса. Имајќи бавен одговор при пауза за враќање, оваа мамка од 1/4 унца плива со тешко трепкачка модификација на класичната акција Рапала "ранет-миноу" и на тој начин ги мами рибите. Тоа е триаголник усна помага да се создаде уникатен, побрзо трепка акција. Опремен со VMC црн никел круг кривина trebles. Премиум балса дрво со преку жичана конструкција. Рамна страна за тешко трепкање акција. Опремен СО ВМЦ Црн никел високи куки.

За стоката

Слична стока во категоријата