.

.

Мацуо Г-Ѓа Нано Кимчи Јасна Опрема За Риболов Со Ореол, Тврди Мамки

Мацуо Г-Ѓа Нано Кимчи Јасна Опрема За Риболов Со Ореол, Тврди Мамки

DEN 1119.20

Износот
Това е достапна

Кинчу се препорачува за крцкање, но одличен во тролање со длабока вода. Покривајќи длабочини од две до 20 стапки (во зависност од големината), оваа мамка е совршено избалансирана за да лебди во мирување, но сепак брзо нуркајте кога полека се вади. Кога се трола со брзо темпо, тоа само продолжува да копа подлабоко. Одлично за Трофеј Перде, Бас, Штука, Пастрмка и лосос. Не заборавајте ја нано големината За Крапи и Пастрмка. Овие мамки навистина изгледаат како потресена мамка со нашиот потпис разгорени" крвави црвени " жабри . Совршено избалансирано, заоблено тело, со целосна конструкција преку жица и коморно тело . Уникатни високи резонантни лежишта за штракање од нерѓосувачки челик и супер остри мацуо високи тројки.

За стоката

Слична стока во категоријата