.

.

Беркли Сквербул Риболов Мамка, Кафеава Сенф, оз

Беркли Сквербул Риболов Мамка, Кафеава Сенф, оз

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Риба со мамка дизајнирана од инженери за мамки од светска класа и легенда и експерт за тврди мамки, Дејвид Фритс со Плоштадот Беркли. Оваа тврда мамка од соништата ја доловува суштината и дејството на уметнички рачно изработени дрвени мамки во синтетички дизајн, давајќи точност и издржливост. Со избалансирана конструкција која фрла директно и далеку, оваа риболовна мамка е постојано подготвена да истече од пакетот без подесување. Достапно во различни врвни бои за да ви помогне да одговарате на отворот, тој е неодолив за грабливи риби и идеален за борбен риболов на бас. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што не мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да откриваме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката. Сега ја фаќате рибата. БЕРКЛИ СКВЕРБУЛ СЛАТКОВОДНА МАМКА : Про дизајнирана од легендата за тврди мамки и експертот Дејвид Фритс, риболовните мамки На Беркли Сквербул се изградени за постојани перформанси. ПРИМАМЛИВА АКЦИЈА : Оваа мамка за риболов се отклонува од структурите, предизвикувајќи непредвидливо движење и привлекување риби да удрат. Идеален за риболов во области со структури и тешка покривка. ТЕЖОК ХАРДВЕР : Опремен со сплит прстени од нерѓосувачки челик и врвни високи тонови, оваа мамка обезбедува лесна пенетрација и голема способност за држење дури и во најтешките борби. ИЗДРЖЛИВ И ТОЧЕН : Фаќајќи ја суштината и дејството на вешто изработените дрвени мамки, оваа синтетичка мамка обезбедува прецизност и издржливост при секоја актерска екипа. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Наведуваш Големина : 3/8 мл, 2 3/8 во 6см. Боја : Кафеав Сенф. Длабочина на пливање : 3 ' -6 ' 0,9 м-1,8 м.Големина На Кука : 4. Број На Куки : 2. ПРЕМИУМ ИЗБОР НА БОЈА : за да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни бои за совпаѓање на сточна храна за избор врз основа на преференциите за риболов и средини. ИЗБАЛАНСИРАН ДИЗАЈН фрла директно и далеку и риба мами постојано се подготвени да снема од пакетот без подесување. Нашата ПРИКАЗНА : приказната За Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведува до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира со иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

За стоката

Слична стока во категоријата