.

.

Лур Јенсен Игла Мамка

Лур Јенсен Игла Мамка

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Издолжениот дизајн со тенко сечило на Иглата ја прави врвен изведувач за тролање пастрмка со сите брзини. Хиперактивна природа, додавањето на металната опашка, додава мал допир на непредвидлив блиц рибите не можат да одолеат. Иглата Е исклучително ефикасна кога се лови обична, а исто така извонредна кога се навртува со мало парче црв или Пченка Од Чевел. Изберете од повеќе големини и обемни завршетоци за да одговараат на секој риболов. Наместете Ја Иглата зад затајувач или трол или рибајте ја сама зад тежина, на линијата на оловното јадро или надвор од спуштачот. Лур Јенсен Иглфиш Мамка : Врвен изведувач на тролање За Пастрмка И Кокане. Завршува отпорни на корозија. Бакар заврши мамки се печат од вистински бакар. Металната опашка со флипер додава повеќе блиц и подобри перформанси на бавно тролање. Одличен додаток на вашите материјали за риболов.

За стоката

Слична стока во категоријата