.

.

Лур Јенсен крокодил 5 8оз Лажица Риболов Наведуваш 11 16 Хром Сребрена Призма-Лајт

Лур Јенсен крокодил 5 8оз Лажица Риболов Наведуваш 11 16 Хром Сребрена Призма-Лајт

DEN 208.64

Износот
Това е достапна

Започнете на секое високо планинско езеро. Следете ја водата низ безброј реки кои се зголемуваат во големина пред конечно да стигнат до утоките на океанот. Продолжете до плажата, поминете ја структурата во близина на брегот и упатете се во сината вода. Во секој момент од патувањето можете да фатите риба На Крокодил Лур Јенсен, без разлика дали рибата е пастрмка или бас, лосос или стриптизети, сина риба или каликос, камбала или туна. Така е со генерации. Крокодилот работи на едноставна премиса : големите риби јадат помали риби. Од година во година, крокодилот се покажува како најпродуктивната лажица некогаш изградена. Може да се фрли и извади, да се префрли преку структурата или да се трола. Изберете ја големината што најдобрите огледала достапни сточна храна, а потоа изберете совршена завршница од обемна палета. Тешки кастинг, тролање или џигинг лажица. Воблер миноу дизајн. Мулти-видови дизајн. Vmc Sure Set treble кука претвора повеќе штрајкови во слета риба.

За стоката

Слична стока во категоријата