.

.

Мамка Компанија Ман Тешки Водат 25+ Тешко Мамка, Црвенокосиот

Мамка Компанија Ман Тешки Водат 25+ Тешко Мамка, Црвенокосиот

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Мамка Компанија Ман 8 " Тешки Водат 25+ Тешко Мамка, Црвенокосиот, 2 Мл. Овој Ман Е Водат 25 е моќен со високи перформанси хард мамка наведуваш. Таа е идеална за оф-шор риболов во солена вода. Овие мамки за тролање се изградени да бидат издржливи и долготрајни. Тие се дизајнирани да изгледаат и да се движат како вистински живи мамки. Ова ги поттикнува рибите да штрајкуваат почесто. Тоа е добро за фаќање групер и стриптизер, како и разни други морски риби. Патентираниот систем за усни овозможува оваа мамка да нурка помеѓу 25 и 30' длабоко. Ова му овозможува да се приближи до местото каде што може да се најдат повеќе риби.

За стоката

Слична стока во категоријата