.

.

Женски Летни Врвови Модни Жени Со Кратки Ракави Летно Каузално Печатење Со Кратки Ракави Кружен Врат Блуза Неправилна Маица Женски Врвови Со Кратки Ракави и Блузи

Женски Летни Врвови Модни Жени Со Кратки Ракави Летно Каузално Печатење Со Кратки Ракави Кружен Врат Блуза Неправилна Маица

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.84" Должина : 82см/32. [женски маици за лето ]Стил : Овој Печатен Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате.80" Рамо : 40см/15. [женски летни врвови и блузи ]ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат За Лето и Пролет.

За стоката

Слична стока во категоријата