.

.

Женски Врвови Долг Ракав За Зимски Клиренс Женски Трендовски Симпатичен Обичен Цврст Патент За Вратот Дневен Одмор Кошула Блуза Блузи

Женски Врвови Долг Ракав За Зимски Клиренс Женски Трендовски Симпатичен Обичен Цврст Патент За Вратот Дневен Одмор Кошула Блуза

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Прилика : Едноставен и природен дизајн е совршен за секојдневен стил, бизнис, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или забава,ноќно излегување,Секојдневно,На Отворено,Вечерна забава,Шопинг,Забава,Патување, семејство итн. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Лесно за облекување нагоре или надолупогоден за модерни жени од сите возрасти.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Одговараат За Лето и Пролет. Овој врв ќе му ласка на секој тип на тело.Стил : Овие Цврсти Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Симпатичен,Дали,Роденден, Датира,Танцова Изведба, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. Нема намалување.Со јакна или високи чизми ќе изгледа совршено и обидете се да додадете вкусен ѓердан и забавни обетки со реси за да го завршите вашиот изглед. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење,Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, ние сме на располагање да одговориме на вашите прашања и секогаш сме среќни да слушнеме од вас, затоа ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас!. пролет и fall зимски празници за сите прилики.Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Маици Карактеристики : Кошули Со Долги Ракави На Екипажот За Жени, Обични Врвови За Вежбање/Еднобојна/Основна Маичка/Туника За Хеланки/Секојдневно Носење.Женска Мода Симпатична Обична Цврста Патент За Вратот Дневна Празнична Кошула Блуза Блуза Карактеристики : Карактеристики : В-Врат, Секојдневна Облека,долг Ракав, Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови.

За стоката

Слична стока во категоријата