.

.

CaComMARK PI Женски Ракав Врвови Дозвола Печатени Лабава Кошули Блуза

CaComMARK PI Женски Ракав Врвови Дозвола Печатени Лабава Кошули Блуза

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Женски Печатени Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Должина На Ракавот : 3/4 Јака За Ракави : Тркалезна Врата : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.Usukeubustsleevelengthxxxl4x-Големи 162046130cm/51.18 "50cm/19.69" 70cm/27.56 " Големина : XXXXLSize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 130cm/51.18 "ракав : 50cm/19.69" Должина : 70cm/27.56 " Долги Ракави Врвови За Жени Плус Големина Дозвола. Женска Каузална Туника Блузи Дозвола; Оди Добро Со Сите Панталони. Женски Врвови за Преодното Време.

За стоката

Слична стока во категоријата