.

.

Женска Мода Секојдневен Седумкратен Ракав Ден На Независноста Печатење На Врвот На Екипажот На Продажба Морнарица

Женска Мода Секојдневен Седумкратен Ракав Ден На Независноста Печатење На Врвот На Екипажот На Продажба Морнарица

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

88" ракав : 46см/18.56"XL101240114cm/44. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење ќе добиете 1 женски top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths463496cm/37.13"XXXL141644126cm/49.93" Должина : 66см/25. #Како да се мие# : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Женска Мода Секојдневен Седумкратен Ракав За Печатење На Денот На Независноста На Ракавот На Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.Стилска форма што рефлектира модерен дизајн, мала тежина и супер мекост за да ве одржува стилски и кул во текот на целиот ден прилика : дише и лесна ткаенина.97" ракав : 49cm/19.Ве молиме имајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.

За стоката

Слична стока во категоријата