.

.

Бејбисбуле Женски Блузи Царинење Со Долги Ракави Жени Обичен Принт Тркалезен Врат Чипка Шупливи Пуловер Со Долги Ракави Блуза За Слабеење Маица Блузи

Бејбисбуле Женски Блузи Царинење Со Долги Ракави Жени Обичен Принт Тркалезен Врат Чипка Шупливи Пуловер Со Долги Ракави Блуза

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Жените Секојдневен Печатење Круг Вратот Чипка Шупливи Надвор Долг Ракав Пуловер Слабеење Блуза Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот печатен дизајн го прави Повеќе Лето и привлечно за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Беспрекорна Ткаенина : врвовите со Долги ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина. Удобно, дише, влага-фитил, лесен. Направете да останете кул и фокусирани за време на тренингот. Карактеристики на дизајнот : женска туника,женски туника дуксери,туника кошули за жени, кошули за жени. Долги ракави, Тркалезен / V врат, печатење/блок во боја/цврст. Тие се дизајнирани специјално за жени, а прават и одлични секојдневни кошули. Прилики : Без разлика Дали станува збор за работа,забава,излегување,патување,спорт,секојдневно носење,шопинг,запознавање,оваа боја блок долги ракави туники ќе бидат погодни за носење. Не треба да се грижите кои врвови да ги носите кога ќе излезете. Натпревар : Кошули Со Долги ракави за жени,женски врвови со долги ракави, маици со долги ракави за жени.жените паѓаат мода 2023, паѓаат облека за жени 2023. Лесно се спарува со вашите панталони,фармерки,слаби хеланки за трендовски изглед, можете да ја изберете горната боја што сакате да одговара на панталоните според вашите желби. Пријателска Услуга : овој секојдневен врв лесно ќе одговара на секоја форма на телото. Ве молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

За стоката

Слична стока во категоријата