.

.

Жените Fall Мода Лето V Блуза Резервоарот Елек Копче Жените Лабава Вратот Ками Врвови Жените

Жените Fall Мода Лето V Блуза Резервоарот Елек Копче Жените Лабава Вратот Ками Врвови Жените

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Големина : S Биста : 94cm Половината : 76cm Должина : 73cm Големина : M Биста : 98cm Половината : 80cm Должина : 74cm Големина : L Биста : 102cm Половината : 84cm Должина : 75cm Големина : XL Биста : 106cm Половината : 88cm Должина : 76cm Големина : 2 XL Биста : 110cm Половината : 92cm Должина : 77cm Големина : 3 XL биста : 114см половината : 96см должина : 78см големина : 4хл биста : 118см половината : 100см должина : 79см Големина : 5хл Биста : 122см половината : 104см должина : 80см Жени Лето лабава копче в вратот ками Резервоарот Блузи елек Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење должина на фустанот : Обичен Материјал : Полиестеро2.Овој Специјален Дизајн Врвот и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овие неверојатни слатки врвови!3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Стил : Секојдневно ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пол : Женска Сезона : Лето што добивате : 1*Женски Резервоар Тип На Шема : Копче : Одговара на големината прилика : Секојдневно како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Линија Dry Material : Polyester Gender : Women1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењекако Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Што добивате : 1*Женски Резервоар Топ2.Овој Специјален Дизајн Врвот и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овие неверојатни слатки врвови!Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Прилика : Дневна Сезона : Лето : одговара на големината Тип На шема : должина на Задникот : Редовен Стил : Лежерен Мек И Удобен за Носење, лесен. Лабаво вклопување, лесно се облекува нагоре и надолу. Секојдневно само секојдневно носење. Пролет, лето, fall, зима, сите сезони се многу погодни за да ви донесат совршено искуство со облекување. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите, препорачуваме да изберете една големина нагоре.

За стоката

Слична стока во категоријата