.

.

Женски Јака Графички Навивам Кошули Копче Надолу Обичен Блузез Пурпурна XXL

Женски Јака Графички Навивам Кошули Копче Надолу Обичен Блузез Пурпурна XXL

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 59см/23.23" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95"големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 106cm/41.73" рамо : 47cm/18.50" ракав : 61cm/24.02" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 62см/24.41" должина : 73см/28.74"големина : 2хл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" РАМО : 49СМ/19.29" Ракав : 63см/24.80" Должина : 74см/29.13"Големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 118СМ/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 75см/29.53"3. погоден за одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, состаноци итн. Совршен за летни излетиинформации за производот.Пол : Женски1. ви нуди висококвалитетна мека ткаенина, мазна и дише, удобна за носењеприлика : Секојдневно4. едноставно и шик, може да се носи самостојно или како основен слој.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики.Дебелина : Стандардшто добивате?1 женски врвови2. Оваа секојдневна мода, девојки симпатична, основна, еднобојна, разноврсна, едноставна, е задолжителна Маица за секоја жена или девојкасезона : Лето5. Овој основен врв е совршено погоден за секоја пригода метод на перење : Рачно перење во ладна вода, висат или линиски сув стил : Секојдневни,модни Преголеми Маици Со Плус Големина За Жени Секси Кошули За Ноќта на Вештерките За Жени Кошули За Ноќта на Вештерките За Жени 2022 Кошули за Жени. Кошули За Жени Облечени Секојдневни Фланелни Кошули За Жени Кошули За Жени Обични Летни Преголеми Маици за Жени. Женски Врвови Облечени Обични Секси Црни Класични Фит Блузи За Жени Модни Блузи За Жени Секси Женски Блузи Облечени Секојдневно.

За стоката

Слична стока во категоријата