.

.

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно печати 'Michaela nessim - бледо сино влијание 2' боја - зелена, црвена боја

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно печати 'Michaela nessim - бледо сино влијание 2' боја - зелена, црвена боја

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Михаела Несим - бледо сино влијание 2, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Михаела Несим - бледо сина боја 2“ боја - зелена, црвена карактеристика : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата