.

.

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно отпечатоци „Париз N5“ флорали - виолетова, розова

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно отпечатоци „Париз N5“ флорали - виолетова, розова

DEN 704.00

Износот
Това е достапна

Париз Н5, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна виолетова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата