.

.

Пистата авенија типографија и цитати wallидна уметност платно „забава“ како „Смешни цитати и изреки - злато, црно

Пистата авенија типографија и цитати wallидна уметност платно „забава“ како „Смешни цитати и изреки - злато, црно

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Партијата како, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на хумор со смешни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата