.

.

Трговска марка ликовна уметност wallид на прозорецот I Canvas Art by Filippe Hugonnard, Black Matte, Birch Frame

Трговска марка ликовна уметност wallид на прозорецот I Canvas Art by Filippe Hugonnard, Black Matte, Birch Frame

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Windowид на прозорецот“ на платно од Филип Хугонард, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

За стоката

Слична стока во категоријата