.

.

Студио Винвуд Студио Типографија и цитати Wallидна уметност платно печати „метеж фенси мермер“ инспиративни цитати и изреки - бронза, бело

Студио Винвуд Студио Типографија и цитати Wallидна уметност платно печати „метеж фенси мермер“ инспиративни цитати и изреки

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Метежот мермер, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бронзена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата